خبرهای اخیر


مدیریت آنلاین پروژه با Microsoft Project

مایکروسافت پروژه نرم افزار مدیریت و کنترل پروژه است که با هدف کمک به مدیران پروژه توسط شرکت مایکروسافت طراحی و ارائه شده است. آپتار امکان مدیریت آنلاین پروژه را در رایانه، تلفن همراه و تبلت برای کاربران فراهم کرده است.

خلق جلوه های بصری خارق العاده با After Effect آنلاین

افتر افکت یک برنامه دیجیتالی قدرتمند برای ایجاد جلوه های بصری، تصاویر متحرک و ترکیب بندی است. با تهیه نرم افزار After Effects از فروشگاه گوگانا، در هر لحظه، به صورت آنلاین و بدون نیاز به دانلود یا نصب نرم افزار، و یا ارتقا سیستم، نرم افزار افتر افکت را اجرا کنید و به خلق تصاویر متحرک و جلوه های بصری خارق العاده بپردازید.

مجموعه نرم افزارهای گرافیکی

آپتار با ارائه نرم افزارهای گرافیکی به صورت آنلاین، اجرای نرم افزارهای فتوشاپ آنلاین، کورل آنلاین، ایلوستریتور آنلاین و ... را برای کاربران در رایانه، تلفن همراه و تبلت، بدون نیاز به نصب فراهم میکند. در هر لحظه، تنها با ورود به پنل کاربری خود میتوانید به نرم افزارها و فایل های خود دسترسی داشته باشید.

نسل جدید اینترنت Li-Fi

محققان نسل جدیدی از اینترنت را طراحی کرده اند که اطلاعات از طریق نور منتقل میشود. با استفاده از این روش، سرعت انتقال اطلاعات حدود 100 برابر بیشتر از سرعت انتقال از راه های پیشین، کابل و امواج رادیویی است.

اتوکد آنلاین

نرم افزار اتوکد یکی از قدیمی ترین نرم افزارهای نقشه کشی و طراحی مهندسی است و برای ترسیم نقشه های صنعتی، ساختمانی و ... کابرد دارد. به طور کلی اتوکد را میتوان جایگزینی برای میز و وسایل نقشه کشی مهندسان دانست. امروز آپتار با ارائه نرم افزار اتوکد به صورت آنلاین، امکان استفاده از نرم افزار را در رایانه، تلفن همراه و تبلت، بدون نیاز به نصب برای کاربران فراهم کرده است.

نسل جدید عینک های هوشمند

اگر برای مشاهده اطراف خود از عینک های دو کانونی استفاده میکنید، آینده ای روشن برای شما ترسیم میکنیم. مهندسین دانشگاه یوتا عینکی طراحی کرده اند که به صورت خودکار و با توجه به عمق دید شما، خود را با شرایط جدید تطبیق میدهد.

اجرای آنلاین نرم افزار 3D MAX بدون نیاز به نصب

نرم افزار 3D MAX در هنر، صنعت، سرگرمی و زمینه های دیگر کاربرد بسیاری دارد. با استفاده از 3D MAX به ذهنیت و ایده خود واقعیت بخشید. آپتار با ارائه این نرم افزار به همراه پلاگین V-Ray به صورت آنلاین و بدون نیاز به نصب، استفاده از این نرم افزار را برای شما اسان کرده است.

شارژ باتری بوسیله جاذبه زمین

محققان موسسه فناوری ماساچوست باتری جدیدی طراحی کردند که مشابه ساعت شنی عمل میکند. با این عملکرد، باتری مایع براحتی و با استفاده از نیروی جاذبه شارژ میشود. دیگر نگران تمام شدن شارژ باتری خود نباشید.

لذت پیاده روی با رباتهای هوشمند

در هنگام پیاده روی، 23 درصد از انرژی فرد کاهش میابد. محققان ربات هایی را طراحی کردند که به صورت لباس هوشمند عمل میکند و فرد با پوشیدن این لباس، میتواند گام هایی سریع تر بردارد.    

اجرای نرم افزار MATLAB به صورت آنلاین

MATLAB یک زبان سطح بالا و با محیطی جذاب می باشد، که در ابتدا براساس زبان برنامه نویسی C توسعه داده شد. قدرت متلب از انعطاف‌پذیری آن و راحت بودن کار با آن ناشی می‌شود، همچنین شرکت سازنده و گروه‌های مختلف، از جمله دانشگاه‌های سرتاسر جهان و برخی شرکت‌های مهندسی هر ساله جعبه‌ابزارهای خاص-کاربردی به آن می‌افزایند که باعث افزایش کارآیی و محبوبیت آن شده‌است. آپتار با ارائه این نرم افزار، امکان استفاده از نرم افزار MATLAB را به صورت آنلاین و بدون نیاز به نصب، برای شما فراهم میکند.

دسترسی آنلاین به نرم افزار SPSS

با گسترش تفکر علمی و نیز تولید حجم بالای اطلاعات خام در تمامی شاخه های علمی و کاربردی، استفاده از ابزاری که قادر به توصیف، خلاصه سازی، و نتیجه گیری در مورد موضوع مورد بررسی باشد، ضروری است. یکی از پرکاربردترین نرم افزارها که به دلیل سادگی کار کردن با آن و نیز پوشش نسبتا مطلوب روش های آماری در کشور ما به پر استفاده ترین نرم افزار آماری بدل شده است، SPSS نام دارد. آپتار با ارائه این نرم افزار به صورت آنلاین و بدون نیاز به نصب، اجرا و استفاده از این نرم افزار را در رایانه، تلفن همراه و تبلت فراهم کرده است.