خلق جلوه های بصری خارق العاده با After Effect آنلاین
افتر افکت یک برنامه دیجیتالی برای خلق جلوه های بصری، تصاویر متحرک و ترکیب بندی است که توسط شرکت Adobe Systems ارائه شده است. After Effects CC 2017 در فرآیند پس از تولید برنامه ها و فیلم های تلویزیونی مورد استفاده قرار میگیرد و با نرم افزارهای Adobe Photoshop، Adobe Premiere و Adobe Audition هماهنگی کامل دارد. آپتار با ارائه نرم افزار  افتر افکت، امکان اجرای آنلاین نرم افزار را در هر ابزار (رایانه، تلفن همراه و تبلت)، بدون نیاز به نصب برای کاربران فراهم کرده است.

استفاده از نرم افزار افتر افکت در مقایسه با سایر نرم افزارهای مشابه، آسان است و ابزارها را به سادگی در اختیار کاربران قرار میدهد. افتر افکت یک ابزار و یک راه حل برای گرافیک های حرکتی پیچیده و جلوه های بصری سینمایی است.

قابلیت های نرم افزار 

۱- اضافه شدن قدرت محیط رندر Cinema 4d به جای Ray Traced در نرم افزار.

۲- اضافه شدن گزینه Freeze On Last Frame .

۳- انتقال نوشته انیمیت از افتر افکت به پریمیر.

4-پشتیبانی کامل کارت گرافیک از تمام پلاگین های نرم افزار با هدف افزایش سرعت.

5-اضافه شدن پنجره Project Setting برای تنظیمات هر پروژه.

6-اضافه شدن اندازه های مختلف برای ساخت Composition جدید.

۷- حذف بک گراند سیاه از footage مختلف به صورت حرفه ای و کامل.

۸- اضافه شدن محیط و ابزار های Team Project.

اجرای آنلاین نرم افزار افتر افکت

آپتار با ارائه نرم افزار افتر افکت در فروشگاه گوگانا، امکان استفاده از نرم  افزار افتر افکت را بدون نیاز به ارتقا رایانه برای تمامی کاربران فراهم کرده است. با تهیه نرم افزار افتر افکت از فروشگاه گوگانا، در هر لحظه و در هر مکان، بدون نیاز به نصب نرم افزار،  تنها با دسترسی به اینترنت نرم افزار دلخواه خود را اجرا کنید.

آپتار با ارائه انواع نرم افزارهای کاربردی استفاده از نرم افزارها را برای کاربران آسان کرده است. با عضویت در آپتار، دو گیگ فضای ذخیره سازی رایگان نیز در اختیار شما قرار میگیرد. آپتار فایل ها و اطلاعات شما را در این فضا به صورت رمزنگاری شده ذخیره میکند و امنیت اطلاعات شما حفظ شده و تنها شما با ورود به پنل کاربری خود در هر ابزار (رایانه، تلفن همراه و تبلت) به فایل های خود دسترسی دارید.