مجموعه نرم افزارهای گرافیکی
آپتار دسترسی و اجرای نرم افزارهای مورد نیاز کاربران را در رایانه، تلفن همراه و تبلت فراهم میکند. آپتار ارائه دهنده نرم افزارها به صورت آنلاین، امکان استفاده از نرم افزارهای مختلف را بدون نیاز به دانلود و یا نصب نرم افزار را برای شما فراهم میکند. آپتار مجموعه ای از نرم افزارهای گرافیکی را با عنوان میزکار گرافیک ارائه داده است. با تهیه میزکار گرافیک، در هر ابزار و با دسترسی به اینترنت میتوانید نرم افزارهای Photoshop، CorelDRAW، CorelPainter، Corel PHOTO-PAINT، InDesign، Illustrator و QUARKXPRESS را اجرا کنید.همین حالا شما می توانید فتوشاپ را آنلاین اجرا کنید و از تمام قابلیت های آن استفاده نمایید.

محل ذخیره اطلاعات

با عضویت در آپتار، دو گیگ فضای ذخیره سازی رایگان در اختیار شما قرار میگیرد و میتوانید فایل های خود را در Aptar Drive ذخیره نمایید. همچنین میتوانید فایل های مورد نیاز خود را تنها یکبار بر روی آپتار آپلود نمایید و در هر لحظه و در هر ابزار، بدون نیاز به انتقال فایل ها، به آخرین تغییراتی که ایجاد کرده اید دسترسی داشته باشید. در صورت نیاز میتوانید بعد از اتمام کار خود، اطلاعات و فایل های خود را از آپتار بر روی ابزار خود دانلود نمایید.

اطلاعات شما در آپتار به صورت رمزنگاری شده ذخیره میشود و تنها شما با ورود به پنل کاربری خود میتوانید به آنها دسترسی داشته باشید.

با تهیه میزکار گرافیک میتوانید در هر مکان و بدون نیاز به نصب نرم افزار، نرم افزار مورد نیاز خود را اجرا کنید و به ویرایش و خلق تصاویر زیبا بپردازید.

 

 

میزکار گرافیک آپتار شامل مجموعه ای از برترین نرم افزارهای گرافیکی است:

  1. Adob Photoshop CC 2017
  2. CorelDRAW X8 به همراه Corel PHOTO-PAINT X8
  3. CorelPainter 2016
  4. Adobe InDesign CC 2017
  5. Adobe Illustrator  CC 2017
  6. QUARKXPRESS 2016

با تهیه میزکار گرافیک از فروشگاه گوگانا، این نرم افزارهای کاربردی را در هر ابزار، بدون نیاز به نصب نرم افزار و یا ارتقا دستگاه، به صورت آنلاین اجرا کنید.