اجرای آنلاین نرم افزار 3D MAX بدون نیاز به نصب
تاریخچه

نرم افزار 3D MAX یکی از قدرتمند ترین نرم افزار های موجود در صنعت سه بعدی است. این نرم افزار ابتدا بر روی سیستم عامل داس توسط gray yost ارائه شد و پس از آن انتشار نسخه های جدید ان تا امروز ادامه دارد.

 
معرفی نرم افزار 3D MAX

نرم افزار تری دی مکس در زمینه های مختلف صنعت، هنر و ... کاربرد بسیاری دارد. با استفاده از نرم افزار تری دی مکس میتوانید به ایده و ذهنیت خود واقعیت بخشید. تری دی مکس علاوه بر زمینه های نقاشی در طراحی صنعتی نیز کاربرد دارد. با استفاده از این نرم افزار میتوانید ایده خود را مدل سازی کنید. در مهندسی معماری، و در زمینه های طراحی، طراحی داخلی و ...، نرم افزار 3D MAX یکی از مطرح ترین نرم افزار هاست که به همراه اتوکد استفاده میشود.

یکی دیگر از کاربردهای تری دی مکس استفاده در جلوه های ویژه سینمایی است. ولی مهم ترین کاربرد 3D MAX در زمینه پویا نمایی وانیمیشن است.

 
 
V-Ray چیست ؟

V-Ray یک پلاگین معروف و کاربردی و حرفه ای برای تری دی مکس می باشد که بوسیله کمپانی chaos group تولید شد. در واقع V-Ray به عنوان یک موتور رندر، بوسیله آنالیز نور و سایه ها و متریال های مخصوص به خود، رندرهای واقع گرایانه را از صحنه های شما بوجود می آورد. پلاگین V-Ray در مرحله نهایی کار، به یاری شما می آید و با قدرتی که دارد می تواند کار شما را به سطح بالایی از کیفیت نور، متریال و رندر نهایی برساند.

 
 
اجرای آنلاین نرم افزار 3D MAX بدون نیاز به نصب

آپتار با ارائه نرم افزار تری دی مکس به همراه پلاگین وی ری، به صورت آنلاین و بدون نیاز به نصب، استفاده از این نرم افزار را برای کاربران، فراهم کرده است. با تهیه نرم افزار از فروشگاه گوگانا، میتوانید براحتی نرم افزار را در رایانه، تلفن همراه و تبلت باز کنید و در هر لحظه به آن دسترسی داشته باشید. همچنین میتوانید اطلاعات خود را در فضای ذخیره سازی که در اختیار شما قرار میگیرد، ذخیره نمایید و با سرعت بالاتری از طرح خود رندر بگیرید.

در تصویر زیر، نرم افزار تری دی مکس که به صورت آنلاین در مرورگر باز شده را مشاهده میکنید.