مجموعه ای از برترین های گرافیک

10000 تومان

مدت اشتراک:به صورت آنلاین و بدون نیاز به دانلود یا نصب نرم افزار، از مجموعه نرم افزارهای گرافیکی شامل Photoshop، CorelDRAW، CorelPainter، Corel PHOTO-PAINT، InDesign، Illustrator و QUARKXPRESS استفاده کنید. 

 
 
 

 • اطلاعات add

  اطلاعات کلی

  با تهیه میزکار گرافیک آپتار، به صورت آنلاین و بدون نیاز به دانلود یا نصب نرم افزار، از مجموعه نرم افزارهای گرافیکی شامل Photoshop، CorelDRAW، CorelPainter، Corel PHOTO-PAINT، InDesign، Illustrator و QUARKXPRESS استفاده کنید، به ویرایش و خلق تصاویر گرافیکی زیبا بپردازید.

  آپتار دسترسی و اجرا نرم افزارهای مورد نیاز را در هر سیستم عامل (ویندوز، لینوکس، اندروید و ios) و در هر ابزار (رایانه، تلفن همراه و تبلت) برای شما فراهم میکند. در هر لحظه، تنها با دسترسی به اینترنت، نرم افزار خود را اجرا کنید.

   
  ذخیره اطلاعات
  با عضویت در آپتار، دو گیگ فضای ذخیره سازی در اختیار شما میگیرد
 • محصولات add

  Adob Photoshop CC 2017

  تمامی کاربران برای ویرایش، تغییر اندازه، اعمال افکت و... نیازمند برنامه کاربردی فتوشاپ هستند. بسیاری از افراد در زمان نیاز به ویرایش تصاویر و یا تغییرات تصاویر ، به نرم افزار فتوشاپ دسترسی ندارند. سریع ترین و آسان ترین راه حل برای این موضوع، استفاده از آپتار است. با آپتار، نرم افزار فتوشاپ آنلاین را بدون نیاز به دانلود یا نصب و مستقل از نوع سخت افزار در مرورگر هر ابزار (رایانه، تلفن همراه و تبلت) اجرا کنید.

   
  CorelDRAW X8 و Corel PHOTO-PAINT X8
  نرم افزار CorelDraw در ویرایش فایل های گرافیک برداری است. از این نرم افزار معمولا در طراحی های با سایز بزرگ مانند بیلبورد و بنر، که خروجی آنها نیاز به تعیین دقیق خطوط برش و چاپ دارد، استفاده میشود. فرمت های خروجی کورل آنلاین بدلیل برداری بودن، هیج محدودیتی برای تغییر اندازه ندارند و میتوان بدون کم شدن کیفیت تصویر، آنها را تا بینهایت بزرگ کرد. Corel PHOTO-PAINT به عنوان زیر مجموعه برنامه کورل، یک نرم افزار بر مبنای نظام پیکسلی است و به عنوان مکملی برای برنامه CorelDRAW است. آپتار با ارائه نرم افزار CorelDRAW و Corel PHOTO-PAINT به صورت آنلاین، امکان اجرای این نرم افزارهای کاربردی را بدون نیاز به نصب در رایانه، تلفن همراه و تبلت برای کاربران فراهم کرده است.
   
  CorelPainter 2016
  با استفاده از نرم افزار CorelPainter 2016 به صورت آنلاین تصاویر گرافیکی بسیار زیبایی خلق کنید و براحتی انیمیشن بسازید. CorelPainter با نرم افزار فتوشاپ به خوبی سازگار است و میتوانید طرح های خود را از فتوشاپ به این نرم افزار بیاورید و بر روی آنها کار کنید. آپتار دسترسی به نرم افزار CorelPainter را در هر لحظه و به صورت آنلاین برای کاربران فراهم کرده است.
   
  Adobe Illustrator CC 2017
  با استفاده از ایلوستریتور کاربران میتوانند از محاسبات ریاضی را برای ایجاد مقیاس برای طراحی خود استفاده کنند. Illustrator آنلاین به صورت برداری طراحی شده است و با زوم کردن بر روی طرح، تعداد پیکسل های آن تغییری نمیکند. ایلوستریتور آنلاین، برای افراد علاقه مند به طراحی لوگو و هنرهای دیجیتال مناسب است. با استفاده از آپتار، این نرم افزار کاربردی را در رایانه، تلفن همراه و تبلت اجرا کنید و در هر زمینه ای، و در سریع ترین زمان تصاویر را ویرایش یا خلق کنید.
   
  QUARKXPRESS 2016
  نرم افزاری قدرتمند در زمینه ترکیب متن و تصویر، با آپتار براحتی و به صورت آنلاین، و در هر سیستم عاملی(ویندوز، لینوکس، اندروید و ios) بدون نیاز به نصب نرم افزار QUARKXPRSS، متن و تصویر را ترکیب کنید و از آنها در چاپ و نشر استفاده کنید. با استفاده از QuarkXPRESS در آپتار، به صورت آنلاین و بدون نیاز به نصب، و با وجود رابط کاربری آسان، طراحی های پیشرفته صفحات را بدون نگرانی در مورد وضوح تصاویر در هر ابزار(رایانه، تلفن همراه و تبلت) ایجاد کنید.