برنامه نویسی پیشرفته با Matlab

6999 تومان

مدت اشتراک:به صورت آنلاین و بدون نیاز به دانلود یا نصب نرم افزار، نرم افزار MATLAB را در هر لحظه، و در هر ابزار (رایانه، تلفن همراه و تبلت) اجرا کنید. شما می توانید بر اساس نیاز خود زمان و سرعت اجرای نرم افزار را (تعداد پردازنده)انتخاب و در لحظه سفارش و استفاده نمایید.همچنین اگر نیاز به فضای ذخیره سازی بیشتر داشتید از طریق ارتقاء حساب فضای مورد نیاز را انتخاب نمایید.

 

 • اطلاعات add

  اطلاعات کلی

  با تهیه نرم افزار MATLAB از فروشگاه گوگانا، به صورت آنلاین و بدون نیاز به دانلود یا نصب ، نرم افزار MATLAB را در هر لحظه، و در هر ابزار (رایانه، تلفن همراه و تبلت) اجرا کنید. آپتار دسترسی و اجرا نرم افزارهای مورد نیاز را در هر سیستم عامل (ویندوز، لینوکس، اندروید و ios) و در هر ابزار برای شما فراهم میکند. در هر لحظه، تنها با دسترسی به اینترنت، نرم افزار خود را اجرا کنید.

   
  ذخیره اطلاعات
  با عضویت در آپتار، دو گیگ فضای ذخیره سازی رایگان در اختیار شما میگیرد و می توانید داده های خود را ذخیره نمایید.
 • آشنایی با نرم افزار add

  معرفی نرم افزار MATLAB

  نرم افزار MATLAB یکی از پیشرفته ترین نرم افزارهای علمی جهان امروز است. در MATLAB میتوانید با نوشتن چند دستور ساده الگوریتم مورد نظر خود را به این نرم افزار اضافه کنید. این ویژگی، نرم افزار متلب را از سایز نرم افزارها مجزا کرده است. با استفاده از این نرم افزار، براحتی به محاسبات پیچیده ریاضی را در رشته های علوم و مهندسی بپردازید. MATLAB الگوریتم های پیاده سازی بسیار زیادی دارد و کاربران به راحتی میتوانند به وسیله آنها به محاسبات و شبیه سازی های مختلف در زمینه های مهندسی برق، کامپیوتر، مکانیک، شیمی، مهندسی پزشکی (پردازش سیگنال و پردازش تصویر) و علوم ریاضیات و فیزیک بپردازند.

  آپتار با ارائه این نرم افزار کاربردی، استفاده از نرم افزار MATLAB را در هر لحظه و بدون نیاز به نصب، برای تمام کاربران فراهم کرده است. با خرید نرم افزار MATLAB از فروشگاه گوگانا، این نرم افزار کاربردی را در رایانه، تبلت و تلفن همراه، و به صورت آنلاین اجرا کنید. سرعت بالای آپتار در پردازش داده ها، سرعت شما را در اجرای کدها بیشتر میکند. همچنین برای استفاده از نزم افزار MATLAB، نیازی به ارتقا و یا بروز رسانی دستگاه خود ندارید. MATLAB را در هر سیستم عامل (ویندوز، لینوکس، اندروید و ios) و در هر ابزار (رایانه، تبلت و تلفن همراه) به صورت آنلاین اجرا کنید.

   
  کاربرد نرم افزار MATLAB

  -ریاضیات و محاسبات

  -ساخت و پیاده سازی الگوریتم های ریاضی

  -جمع آوری داده ها

  -مدل سازی، شبیه سازی و تحلیل مدل

  -آنالیز، استخراج مشخصه های آماری، رسم و نمایش دیتا

  -رسم گراف های مهندسی و علوم (منحنی های دو بعدی، سه بعدی، منحنی های آماری و ...)

  -تولید نرم افزار های کاربردی دارای واسط گرافیکی

   

  همین حالا متلب ( matlab )  آنلاین را تجربه کنید.