انتشار « AirWatch Express »« AirWatch Express » با هدف مدیریت آسان، ارتقا و اجرای سریعتر تلفن همراه (به صورت خلاصه MDM) منتشر شد. این تکنولوژی زمینه ای امن برای ارتباط سریع دستگاه مورد استفاده با برنامه، ایمیل وشبکه بی سیم را فراهم میکند.
استفاده از AirWatch Express، مشتری پسند و مقرون به صرفه است. با این راه حل ساده و تکنولوژی جدید، سازمان های جهانی با ایمن سازی تلفن همراه کارمندان شان، میتوانند براحتی از شرکت های خود محفاظت کنند.
 در جایی که تصور میکنیم صنعت تلفن همراه به انتهای خود رسیده، نقطه شروع برای صنعتی جدید بوجود می آید و وسایل به روز  و نرم افزارهای جانبی تولید میشوند. طبق گفته "Blake Brannon"، معاون بازاریابی محصولات، مدیریت دستگاه های موبایل پروسه ای زمانبر و پیچیده است. این تکنولوژی، بدون نیاز به داشتن دانش در زمینه ای خاص و یا استخدام کارمندان بیشتر در زمینه IT، سازمان ها را در بازار تلفن همراه قدرتمند میکند.

قابلیت ها

استفاده از AirWatch Express در شرکت هایی که بخش IT کوچکی دارند، یا این بخش را ندارند، بدلیل اینکه نیاز به نصب و آموزش گسترده ندارد، مقرون به صرفه است. راه حل های ابری تجربه حسی MDM را ارائه میدهد و برای iOS، macOS، Android و Windows 10، قابل استفاده است.
این تکنولوژی با در نظر گرفتن خطرات امنیتی، کارمندانی که از تلفن همراه ، تبلت و لپ تاپ برای اهداف کاری و نیازمندی های شرکت استفاده میکنند را ایمن میسازد و با جلوگیری از انتشار داده ها، از بین بردن داده های دستگاه گم شده یا دزدیده شده از راه دور و ...، امنیت شرکت را بالا میبرد.
AirWatch Express نقطه شروعی برای برنامه ریزی شرکت های سرمایه گذاری است. در برخورد با موارد پیشرفته، نسخه های جدید AirWatch برای مشتریان براحتی در دسترس قرار میگیرد.
 

منبع : virtualizationworks