حسابداری آسان با خدمات ابری آپتار 

شرکت ها برای تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری مالی در زمینه مناسب، نیاز به گزارشات حسابداری مطمئن دارند. این گزارشات را به کمک فناوری های جدید اطلاعات و حسابداری می توان بدست آورد. در سال های اخیر تغییرات چشمگیری در دنیای فناوری و اطلاعات رخ داده است که روش های کسب و کار و انتشار اطلاعات اقتصادی در دنیای حسابداری متحول شده است و سازمان ها در تلاش هستند که با بهره وری از امکانات فناوری جدید، اطلاعات مالی خود را به گونه ای ارائه کنند تا کاربران به اطلاعات سریع تر و راحت تر دسترسی داشته باشند.و امکان تبادل اطلاعات به موقع و موثر میان تهیه کنندگان و استفاده کنندگان آسان تر شود. به طوری که در هر زمان و مکانی فقط در صورت اتصال به اینترنت می توان تمامی اطلاعات مالی مورد نظر را دریافت کنند و به بررسی آنها بپردازند.

اکثر شرکت های موفق شرکت هایی هستند که مدیران آنها از نرم افزارهای حسابداری خوب و مطمئن استفاده می کنند. چرا که چنین شرکت هایی با چنین نرم افزارهایی در کمترین زمان، سود و زیان و هزینه های خود را محاسبه می کنند که مشخص شود وضعیت واقعی شرکت به چه شکل می باشد تا بتوانند صورت های مالی را تهیه کرده و استفاده کنندگان درون سازمانی و برون سازمانی بتوانند راحت تر از آنها استفاده کنند.

یکی از مشکلاتی که شرکت ها در زمینه نرم افزارهای حسابداری و پشتیبان گیری دارند، این است که ابتدا باید کامپیوتر و سیستم عامل های مختلفی تهیه کنند، این سیستم ها نیز باید قدرت سخت افزاری مورد نیاز برای نصب انواع نرم افزارها را داشته باشد. پس از آن باید نرم افزارهایی خریداری شوند و ممکن است برای استفاده از چند کاربر، هزینه ای اضافی برای خرید لیسانس کاربر بیشتر را بپردازند. در ادامه نرم افزارها را بر روی هریک از سیستم ها نصب و اطلاعات را بر روی هارد دیسک قرار دهند و این کار ممکن است باعث بروز مشکلاتی می شود. چگونه؟

همان طور که می دانید شرکت ها اطلاعات و فایل هایی دارند که نیاز به تبادل بین یکدیگر هستند تا بر روی آنها پردازش یا بررسی شود. بنابراین باید نرم افزار را بر روی هر یک از رایانه ها به صورت جداگانه نصب نمود که برای انجام این کار زمان و وقتی باید صرف شود و همچنین در صورت خراب شدن یکی از سیستم ها ممکن است اطلاعات شما از بین برود و برای بازیابی اطلاعات باید هزینه سنگینی متحمل شوند.

راه حل چیست؟

ما به شما «خدمات ابری آپتار» را پیشنهاد می کنیم در واقع ابری است که با استفاده از اینترنت امکان دسترسی به انواع نرم افزارها را فراهم می کند و هیچ نیازی به حضور افراد در کنار یک کامپیوتر خاص ندارد و نیازی به نصب نرم افزار روی سیستم های مختلف نیست.

می توان از مزایای خدمات ابری آپتار برای انجام امور حسابداری به موارد زیر اشاره کرد:

سرعت در انجام امور

به طور قطع با استفاده از رایانش ابری آپتار می توانید خیلی سریع به انجام امور مورد نیاز بپردازید.

پیگیری امور بدون حضور فیزیکی

ممکن است برای شما نیز اتفاق افتاده باشد که در مسافرت یا ماموریت هستید و مدیر یا مسئول شرکت گزارش کار از شما می خواهد. شما به راحتی می توانید با اتصال به اینترنت در هر کجایی که هستید امور درخواستی را انجام دهید.

اتصال به سیستم های رایانه ای دیگر

حسابداری یک شرکت دارای بخش های متفاوتی همچون بخش هزینه ها، بخش حقوق و دستمزد، بخش خرید، فروش و ... می باشد. بنابراین در صورت یکپارچه بودن سیستم، مدیر شرکت می تواند با استفاده از سرویس های آنلاین تاثیرات را در بخش های گوناگون مشاهد کند و مدیریت کامل بر روی تمامی سیستم ها داشته باشد.

در دسترس بودن

امروزه تقریبا در هر نقطه ای که باشید می توانید به اینترنت متصل شوید. بنابراین با استفاده از خدمات آپتار می توانید به کارمندان خود دسترسی داشته باشید.

استفاده از کامپیوترهای کم هزینه برای کاربران

شما به سیستم ها یا سخت افزارهای پر قدرت و پر هزینه برای اجرای برنامه های مبتنی بر وب  نیازی ندارید زیرا که برنامه های شما در خدمات ابری آپتار اجرا می شود.

استفاده در دستگاه های مختلف

شما دیگر محدود به یک سیستم عامل مانند ویندوز نیستید و برنامه های خود را در هر سیستم عاملی از جمله تبلت ها ، تلفن های هوشمند می توانید اجرا نمایید.

بهبود کارایی

شما تمامی برنامه های کاربردی خود را در ابر اجرا می کنید درنتیجه نیازی به رایانه هایی به حافظه بالا ندارید، و برنامه های متفاوت کاربران براحتی نصب میشوند. بنابراین با کم شدن حجم برنامه ها در رایانه های خود، کاربران راحت تر و با کارایی بیشتر به انجام امور خود می پردازد.

افزایش قدرت محاسباتی

زمانی که از رایانش ابری آپتار استفاده می کنید در واقع صاحب و مالک ابر خود هستید و محدود به رایانه ساده رومیزی نخواهید بود. بلکه می توانید وظایفی شبیه سوپر رایانه ها را انجام داده و از بیشترین قدرت رایانه و سرور بهره مند شویدد.

ذخیره سازی

زمانی که از خدمات ابری آپتار استفاده می کنید، امنیت کاملی برای ذخیره سازی در اختیار شما قرار می گیرد.

بهبود تطابق بین فرمت های اسناد

دیگر نگران برنامه ای که بر روی ماشین یا رایانه خود می سازید نباشید که آیا سازگار با دیگر سیستم عامل ها یا ماشین ها می باشد یا خیر؟ زیرا که تمامی اسناد در ابر آپتار به وسیله یک برنامه مبتنی بر وب ساخته می شود و توسط همان برنامه در ماشین دیگر نیز مورد قبول می باشد.

همکاری گروهی آسان تر

یکی از دغدغه های کاربران این است که بتوانند بر روی یک سند یا پروژه به صورت گروهی کار کنند. این کار به سادگی با رایانش ابری آپتار برای کاربران امکان پذیر است.

دسترسی به آخرین نسخه

یکی دیگر از مزایای مرتبط با اسناد در رایانش ابری آپتار این است که وقتی شما یک سند را درسیستم شخصیتان ویرایش می کنید، این نسخه ویرایش شده همان چیزی است که در محل کار خود به آن دسترسی دارید. ابر آپتار همواره، آخرین نسخه از اسناد شما را میزبانی می کند و تا وقتی شما به اینترنت و ابر متصل باشید، هیچ گاه در معرض خطر استفاده از یک نسخه تاریخ گذشته نخواهید بود.