گجت ها به کمک مادران  می آیند 

دیگر نگران نوزاد خود نباشید چرا که دنیای گجت به کمک مادران آمده است و می تواند در نگهداری کودک به آنها کمک کند. این دستگاه Babelt  نام دارد که نوعی گجت پوشیدنی است که می تواند در نگهداری کودک به والدین کمک کند.

Babelt  دستبندی است که امکان نظارت بر وضعیت سلامت کودک را حتی در زمان دوری والدین برای آنها فراهم می کند. تیم تحقیقاتی ساخت دستگاه Babelt  در پی سال ها تحقیق و توسعه در راستای نکرانی های والدین نسبت به تغییرات ناگهان در سیستم فیزیکی کودک به ساخت و طراحی آن پرداختند. دستگاه Babelt  دارای اپلیکیشنی همراه است که نشانه مهم کودک را تحت نظر خود قرار خواهد داد. به طور مثال علایم حیاتی، میزان خواب، فعالیت و ... را ثبت می کند و از طریق اپلیکیشن به اطلاع والدین می رساند. این گجت می تواند به عنوان یک سیستم هشدار اوژانس نیز عمل کند. برای مثال اگر در نیمه شب اختلالی در علایم حیاتی کودک تشخیص دهد به سرعت والدین را مطلع خواهد کرد.

 

باید خاطر نشان کرد که این دستبند مختص نوزادان نیست بلکه می توان از آن برای کودکانی با سنین مختلف استفاده کرد. بنابراین والدین می تواند با استفاده از این گجت پوشیدنی با آرامش خاطر بیشتر به امور روزمره خود بپردازند.