گجت Trivolyگجت Trivoly

در سال های اخیر، استفاده از اسمارت واچ ها و یا همان ساعت های هوشمند مورد استفاده افراد زیادی قرار گرفته است و این موضوع باعث ترقیب شرکت های مختلف برای تولید اسمارت واچ ها یا همان ساعت هوشمند شده است ولی کاربران برای خرید ساعت های هوشمند بایستی هزینه های سنگینی را متحمل می شدند. بنابراین افراد کمتری می توانند از این تکنولوژی استفاده کنند. از طرف دیگر افراد زیادی هستند که طرفدار استفاده از ساعت های کلاسیک هستند. بنابراین برای حل این مشکل گجت جدیدی به نام Trivoly به بازار عرضه شد که به کاربران خود اجازه می دهد ساعت های معمولی خود را به ساعت های هوشمند تبدیل کند و از قابلیت ها و امکانات جدیدی بهره ببرند.

این وسیله به تازگی وارد بازار شده است و با اتصال به بدنه ساعت های آنالوگ آنها را به ساعت هوشمند تبدیل می کند.

این گجت به صورت صفحه ای دایره ای شکل است که با کمک چسب به بخش پشتی ساعت متصل می شود و قابلیت های جدیدی را در اختیار کاربران قرار می دهد که شامل نمایش پیام ها، کنترل سلامت یا مدیریت موسیقی در حال پخش است.

نحوه عملکرد این گجت به این صورت است که Trivoly از طریق بلوتوث به اپلیکیشن مخصوص روی گوشی هوشمند متصل می شود و بعد از اتصال ساعت معمولی می تواند به عنوان شتاب سنج عمل کند یا اطلاعات تماس ها، پیغام ها و ایمیل ها را نشان دهد.

مشخصات گجت

 Trivoly حدود ۳۰میلیمتر قطر داشته و ضخامت آن نیز به ۳میلی متر می رسد. از ویژگی های این گجت می توان به مواردی مانند ضد آب بودن یا عمر باتری ۴روزه اشاره کرد. این گجت با استفاده اپلیکیشن هایی که روی اسمارت فون های کاربرانش نصب می شود، در زمانی که پیام یا تماس جدیدی دریافت شود، با استفاده از چشمک یک چراغ  LED کاربر را از پیامی که دریافت کرده آگاه می کند. رنگ چراغ LED نیز با توجه به سلیقه کاربر تعیین می شود.

از دیگر قابلیت های این ساعت باید به شمارش تعداد گام های کاربران، شمارش ضربان قلب را اشاره کرد یا با لمس حاشیه ساعت می توان به تنظیم صدای آهنگی که در حال پخش است پرداخت. همانطور که گفته شد این گجت از عمر باطری ۴روزه برخوردار است که تقریبا دو برابر عمر باطری های ساعت های هوشمندی مانند اپل واچ یا ساعت های مبتنی بر اندروید است.